Pelletkachelforum
- Pelletkachels
- Pelletkachel onderhoud
- Pelletkachel rookkanaal
- En meer…
Pelletkachelmerken
- Pelletkachel merken
- Ervaringen met merken
- Pelletkachel modellen
- En meer…
Pelletkachel Leveranciers
- Pelletkachel leveranciers
- Ervaringen
- Pelletkachel modellen
- En meer…
Ervaringen
- Ervaringen met merken
- Ervaringen leveranciers
- Ervaringen met instellingen
- En meer…
Agricon Pellets 15Kg Zak Voor 3,99 Euro ! Nu Bij Cevo.be
Citaat van joskev op 17 oktober 2018, 14:25Ik heb vorig jaar ook agricon pellets besteld bij cevo en ben er best tevreden over.
Gisteren heb ik weer een bestelling geplaatst .224.4€ voor 66 zakken van 15KG + 10€ /euro pallet.Maandag worden ze geleverd.
Ik stook ze in een tullikivi speksteenkachel .
Ik heb vorig jaar ook agricon pellets besteld bij cevo en ben er best tevreden over.
Gisteren heb ik weer een bestelling geplaatst .224.4€ voor 66 zakken van 15KG + 10€ /euro pallet.Maandag worden ze geleverd.
Ik stook ze in een tullikivi speksteenkachel .
Citaat van Pelletkachelheerenveen op 17 oktober 2018, 14:25Dat is niet duur
Dat is niet duur
Citaat van Marinus52 op 17 oktober 2018, 14:25Vorig jaar pellets van Agricon uit Belgie besteld. Op zich prima witte pellets met weinig stof in de zakken. Ik had wel iets meer aanslag aan het ruitje maar acceptabel. Ze zijn wel flink in prijs gestegen en zijn daardoor minder interessant geworden. Zelf goede ervaringen met Pure Power pellets.
Vorig jaar pellets van Agricon uit Belgie besteld. Op zich prima witte pellets met weinig stof in de zakken. Ik had wel iets meer aanslag aan het ruitje maar acceptabel. Ze zijn wel flink in prijs gestegen en zijn daardoor minder interessant geworden. Zelf goede ervaringen met Pure Power pellets.
Citaat van snuf13 op 17 oktober 2018, 14:25Ik denk dat wij hierna ook over gaan naar pure power……. ik hoor daar meer over.
Bovendien vond ik de bezorgers van de pellets uit België enorm arrogant en ze konden ze niet in de tuin zetten.
Maar je mag wel flink uit de buidel om alles te betalen en heb ook een klacht ingediend bij Cevo!!
Ik denk dat wij hierna ook over gaan naar pure power……. ik hoor daar meer over.
Bovendien vond ik de bezorgers van de pellets uit België enorm arrogant en ze konden ze niet in de tuin zetten.
Maar je mag wel flink uit de buidel om alles te betalen en heb ook een klacht ingediend bij Cevo!!
Citaat van snuf13 op 17 oktober 2018, 14:25Ons is verteld ( door meerdere mensen ), dat het verstandig is om pellets te nemen van 100% naaldhout.
Ook daar zit natuurlijk een klein nadeel aan…….binnenin zit heel weinig hars.
Maar overal heb je wel een nadeel aanzitten, als ze maar gecertificeerd zijn EN- A1.
Ons is verteld ( door meerdere mensen ), dat het verstandig is om pellets te nemen van 100% naaldhout.
Ook daar zit natuurlijk een klein nadeel aan…….binnenin zit heel weinig hars.
Maar overal heb je wel een nadeel aanzitten, als ze maar gecertificeerd zijn EN- A1.
Citaat van Marinus52 op 17 oktober 2018, 14:25Je betaald ook 10 euro extra voor de zgn “Europallet”. Volgens de vervoerder was het brandhout. Ik heb een maand moeten wachten voordat ik de 10 euro terug kreeg nadat ik er via mail naar had gevraagd.
Je betaald ook 10 euro extra voor de zgn “Europallet”. Volgens de vervoerder was het brandhout. Ik heb een maand moeten wachten voordat ik de 10 euro terug kreeg nadat ik er via mail naar had gevraagd.
Het Pelletkachelforum is een interactief platform bedoeld voor consumenten, dealers, en installateurs van pelletkachels. Het forum biedt een breed scala aan onderwerpen en gedetailleerde uitleg over pelletkachels en hun toebehoren. Deze onderwerpen omvatten technische aspecten, onderhoud, en algemene discussies gerelateerd aan pelletkachels en hun gebruik.
Doelgroep en inhoud:
Het forum richt zich op een breed publiek, variërend van alledaagse gebruikers tot professionals in de sector. Gebruikers kunnen hier informatie vinden die relevant is voor zowel huis-, tuin- en interieurtoepassingen. Dit maakt het een waardevolle bron voor iedereen die geïnteresseerd is in pelletkachels, of het nu gaat om aankoop, installatie, of onderhoud.
Technische discussies:
Een belangrijk aspect van het forum is de focus op de technische details van pelletkachels. Pelletkachels, die werken op pellets – houtstaafjes met een cilindrische vorm – zijn in wezen elektronische kachels die worden aangestuurd door verschillende parameters. Deze parameters zijn cruciaal voor het bereiken van een hoog rendement en lage uitstoot. Het forum biedt gedetailleerde discussies over deze parameters, wat helpt bij het begrijpen en optimaliseren van het gebruik van de kachel.
Interactieve community:
Het forum stimuleert interactie en discussie onder de leden. Met een verscheidenheid aan onderwerpen, van algemene vragen over pelletkachels tot specifieke technische problemen, biedt het platform een ruimte voor gebruikers om ervaringen uit te wisselen, vragen te stellen en advies te krijgen van andere enthousiastelingen en professionals. Dit aspect van gemeenschapsbouw is een belangrijke kracht van het forum.
Informatie over leveranciers:
Voor gebruikers die op zoek zijn naar leveranciers van pelletkachels in Nederland, biedt het forum een speciaal subforum. Dit subforum bevat informatie over verschillende leveranciers, wat gebruikers helpt bij het maken van geïnformeerde beslissingen bij de aanschaf van een pelletkachel.
