Pelletkachelforum
- Pelletkachels
- Pelletkachel onderhoud
- Pelletkachel rookkanaal
- En meer…
Pelletkachelmerken
- Pelletkachel merken
- Ervaringen met merken
- Pelletkachel modellen
- En meer…
Pelletkachel Leveranciers
- Pelletkachel leveranciers
- Ervaringen
- Pelletkachel modellen
- En meer…
Ervaringen
- Ervaringen met merken
- Ervaringen leveranciers
- Ervaringen met instellingen
- En meer…
Bochten Kachel
Citaat van Gast op 17 oktober 2018, 14:04Ik heb mijn oog laten vallen op de koppe gravity pelletkachel. Hij wordt direct Door de muur doorgevoerd en gaat dan omhoog met een bocht van 90 graden. Na ongeveer 1,5 meter is er weer een bocht nodig om bij het bestaande rookkanaal te komen. Is dit mogelijk om dit zo aan te sluiten? Ik heb er verder niet zoveel verstand van.
Ik heb mijn oog laten vallen op de koppe gravity pelletkachel. Hij wordt direct Door de muur doorgevoerd en gaat dan omhoog met een bocht van 90 graden. Na ongeveer 1,5 meter is er weer een bocht nodig om bij het bestaande rookkanaal te komen. Is dit mogelijk om dit zo aan te sluiten? Ik heb er verder niet zoveel verstand van.
Citaat van Gast op 17 oktober 2018, 14:04bocht onderaan gaat snel dichtzitten met roet
waarom niet binnen omhoog en onder 45 graden naar het rookkanaal
bocht onderaan gaat snel dichtzitten met roet
waarom niet binnen omhoog en onder 45 graden naar het rookkanaal
Citaat van Hitaa op 17 oktober 2018, 14:04De Koppe Gravity pelletkachel heeft geen rookgas ventilator en heeft dus natuurlijke trek nodig. Iedere afbuiging en/of versleping zal de trek negatief beïnvloeden.
Vraag uw dealer om een gedegen advies.
De Koppe Gravity pelletkachel heeft geen rookgas ventilator en heeft dus natuurlijke trek nodig. Iedere afbuiging en/of versleping zal de trek negatief beïnvloeden.
Vraag uw dealer om een gedegen advies.
Citaat van Gast op 17 oktober 2018, 14:04http://myalbum.com/album/9iyyYvzcYuhf
Bedankt voor de reactues. Hierboven foto’s in een link van de situatie. Kachel moet naast de tv komen te staan. Achter de muur zit een voorraadkast met daarbovenin een aansluiting naar een rookkanaal. Ik hoop dat er een trekkend rookkanaal te realiseren is. Anders zou ik best teleurgesteld zijn aangezien er geen andere mogelijkheid is. Geeft dit zo een goed beeld.
http://myalbum.com/album/9iyyYvzcYuhf
Bedankt voor de reactues. Hierboven foto’s in een link van de situatie. Kachel moet naast de tv komen te staan. Achter de muur zit een voorraadkast met daarbovenin een aansluiting naar een rookkanaal. Ik hoop dat er een trekkend rookkanaal te realiseren is. Anders zou ik best teleurgesteld zijn aangezien er geen andere mogelijkheid is. Geeft dit zo een goed beeld.
Citaat van Hitaa op 17 oktober 2018, 14:04Is wel mogelijk maar voorstel zou zijn om voor een bovenaansluiting te kiezen dan met een bocht de kast in. Daar verder te gaan met een geïsoleerd kanaal van IsoDuct en de bocht naar boven te vervangen door een T-stuk.
Nogmaals laat u goed voorlichten door een erkende dealer van Koppe.
Is wel mogelijk maar voorstel zou zijn om voor een bovenaansluiting te kiezen dan met een bocht de kast in. Daar verder te gaan met een geïsoleerd kanaal van IsoDuct en de bocht naar boven te vervangen door een T-stuk.
Nogmaals laat u goed voorlichten door een erkende dealer van Koppe.
Citaat van Pelletkachelforum beheer op 17 oktober 2018, 14:04koppe is geen pelletkachel maar een houtkachel met een kolensysteem maar dan voor pellets… pas dus wel op met dosering en temperatuur in uw rookkanaal om schoorsteenbrand te voorkomen.
koppe is geen pelletkachel maar een houtkachel met een kolensysteem maar dan voor pellets… pas dus wel op met dosering en temperatuur in uw rookkanaal om schoorsteenbrand te voorkomen.
Citaat van Gast op 17 oktober 2018, 14:04Oké Dank je wel. Ik ga het inderaan navragen of het allemaal mogelijk is.
Ik wist niet dat dit een houtkachel voor pellets was. Misschien zijn er dan wel andere eisen voor het rookkanaal als een normale pelletkachel. Alleen als je hem in Duitsland zelf koopt is hij veel goedkoper. Moet ik nog iemand vinden die hem terzijner tijd kan installeren.
Oké Dank je wel. Ik ga het inderaan navragen of het allemaal mogelijk is.
Ik wist niet dat dit een houtkachel voor pellets was. Misschien zijn er dan wel andere eisen voor het rookkanaal als een normale pelletkachel. Alleen als je hem in Duitsland zelf koopt is hij veel goedkoper. Moet ik nog iemand vinden die hem terzijner tijd kan installeren.
Het Pelletkachelforum is een interactief platform bedoeld voor consumenten, dealers, en installateurs van pelletkachels. Het forum biedt een breed scala aan onderwerpen en gedetailleerde uitleg over pelletkachels en hun toebehoren. Deze onderwerpen omvatten technische aspecten, onderhoud, en algemene discussies gerelateerd aan pelletkachels en hun gebruik.
Doelgroep en inhoud:
Het forum richt zich op een breed publiek, variërend van alledaagse gebruikers tot professionals in de sector. Gebruikers kunnen hier informatie vinden die relevant is voor zowel huis-, tuin- en interieurtoepassingen. Dit maakt het een waardevolle bron voor iedereen die geïnteresseerd is in pelletkachels, of het nu gaat om aankoop, installatie, of onderhoud.
Technische discussies:
Een belangrijk aspect van het forum is de focus op de technische details van pelletkachels. Pelletkachels, die werken op pellets – houtstaafjes met een cilindrische vorm – zijn in wezen elektronische kachels die worden aangestuurd door verschillende parameters. Deze parameters zijn cruciaal voor het bereiken van een hoog rendement en lage uitstoot. Het forum biedt gedetailleerde discussies over deze parameters, wat helpt bij het begrijpen en optimaliseren van het gebruik van de kachel.
Interactieve community:
Het forum stimuleert interactie en discussie onder de leden. Met een verscheidenheid aan onderwerpen, van algemene vragen over pelletkachels tot specifieke technische problemen, biedt het platform een ruimte voor gebruikers om ervaringen uit te wisselen, vragen te stellen en advies te krijgen van andere enthousiastelingen en professionals. Dit aspect van gemeenschapsbouw is een belangrijke kracht van het forum.
Informatie over leveranciers:
Voor gebruikers die op zoek zijn naar leveranciers van pelletkachels in Nederland, biedt het forum een speciaal subforum. Dit subforum bevat informatie over verschillende leveranciers, wat gebruikers helpt bij het maken van geïnformeerde beslissingen bij de aanschaf van een pelletkachel.
Een pelletkachel is al een van de goedkoopste manieren om je huis te verwarmen, maar veel gebruikers laten nog behoorlijk wat geld liggen. Met de juiste gewoontes en een paar slimme aanpassingen kun je jaarlijks tientallen tot honderden euro’s besparen. In dit artikel vind je tien concrete, goedkoop stoken pelletkachel tips die je meteen in […]
Je nieuwe pelletkachel staat klaar, de pellets zijn besteld en je kunt haast niet wachten om de eerste vlammen te zien. Maar dan lees je in de handleiding iets over een pelletkachel inbrandservice. Is dat verplicht, wat houdt het precies in en kun je het ook zelf doen? Dit zijn vragen die veel nieuwe eigenaren […]
Wie een pelletkachel wil kopen, stuit al snel op één cruciale vraag: welk merk levert het meeste warmte uit elke kilo pellets? Door het pelletkachel rendement te vergelijken per merk krijg je een eerlijker beeld van je toekomstige stookkosten dan wanneer je alleen naar de aanschafprijs kijkt. In dit artikel leggen we uit wat rendementsgetallen […]
